FAIL (the browser should render some flash content, not this).
www.alele.pl
Mikolajki w Sali zabaw ALELE

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci małe i duże na spotkanie z JEDYNYM, Prawdziwym Królem Prezentów - Mikołajem!

Nasz niesamowity gość odwiedzi naszą salę zabaw 6 grudnia 2015r. w godzinach: 13.00, 15.30, 18.00

 

W programie:

- zabawy kreatywne( mikołajowe pierniczki, choinkowe świecidełka)

- bitwa na śnieżki

- sesja zdjęciowa z Mikołajem

- Mikołajkowy poczęstunek

- Nieograniczona czasowo świetna zabawa w sali zabaw

Koszt: 40zł/ dziecko

Rezerwacje: 32 728 09 90 lub 512 513 793


 

 
Alele wita Was !

Informujemy iż, w dniach 23-24 listopada 2015r.  Sala zabaw Alele oraz Restauracja Pod Platanami będą nieczynne z powodu prac serwisowych. Zapraszamy w pozostałe dni tygodnia.

 

Serdecznie zapraszamy na nasza stronę na Facebooku :)


Będziemy tam ogłaszać wszelkie promocje i informować o nowościach i zmianach.


Nasza sala zabaw ALELE powstała z myślą o dzieciach, które posiadają niekończące się pokłady energii. Aby mogły się wyszaleć zapraszamy do odwiedzenia Naszej Sali gdzie gwarantujemy wyśmienitą zabawę  oraz uśmiech na twarzy Twojego dziecka!!!

Sala przystosowana jest dla dzieci w wieku od 0 – 11 lat jak również dla opiekunów, którzy w trakcie zabawy dzieci mogą spotkać się ze znajomymi, poczytać książki, prasę, pooglądać TV.


Zapewniamy dostęp do Internetu na naszych komputerach, jak również korzystanie z dostępu do Internetu bezprzewodowego – w całym obiekcie Wi-FI. 

Co nowego

Serdecznie zapraszamy Państwa do nowo otwartego Parku Linowego dla dzieci. Masa atrakcji dla waszych pociech na świeżym powietrzu.

Zapraszamy również do Parku Przygód i Atrakcji w którym Państwo będziecie mieli niepowtarzalną okazje pokazać swoim dzieciom jak żyją zwierzęta w naszych przydomowych lasach.

W parku Przygód i Atrakcji można również odpoczywać aktywnie do Państwa dyspozycji jest siłownia, boisko do siatkówki plażowej i ścieżka bosych stóp dla najmłodszych.

A dla zmęczonych i wygłodniałych klientów mamy do dyspozycji Grillbar, a Restauracja pod Platanami zabierze Państwa w kulinarną podróż, o której nigdy nie zapomnicie.


Zapraszamy przedszkola i szkoły podstawowe !!!
Dla grup zorganizowanych- zniżki a dla opiekunów kawa GRATIS!!!!