FAIL (the browser should render some flash content, not this).
www.alele.pl
Alele wita Was !

Informujemy iż, w dniu 25.06.2015r. cały obiekt : Sala zabaw Alele, Park Przygód i Atrakcji oraz Restauracja Pod Platanami są całkowicie zarezerwowane. Zapraszamy w pozostałe dni tygodnia.

 

Serdecznie zapraszamy na nasza stronę na Facebooku :)


Będziemy tam ogłaszać wszelkie promocje i informować o nowościach i zmianach.


Nasza sala zabaw ALELE powstała z myślą o dzieciach, które posiadają niekończące się pokłady energii. Aby mogły się wyszaleć zapraszamy do odwiedzenia Naszej Sali gdzie gwarantujemy wyśmienitą zabawę  oraz uśmiech na twarzy Twojego dziecka!!!

Sala przystosowana jest dla dzieci w wieku od 0 – 11 lat jak również dla opiekunów, którzy w trakcie zabawy dzieci mogą spotkać się ze znajomymi, poczytać książki, prasę, pooglądać TV.


Zapewniamy dostęp do Internetu na naszych komputerach, jak również korzystanie z dostępu do Internetu bezprzewodowego – w całym obiekcie Wi-FI.Co nowego

Serdecznie zapraszamy Państwa do nowo otwartego Parku Linowego dla dzieci. Masa atrakcji dla waszych pociech na świeżym powietrzu.

Zapraszamy również do Parku Przygód i Atrakcji w którym Państwo będziecie mieli niepowtarzalną okazje pokazać swoim dzieciom jak żyją zwierzęta w naszych przydomowych lasach.

W parku Przygód i Atrakcji można również odpoczywać aktywnie do Państwa dyspozycji jest siłownia, boisko do siatkówki plażowej i ścieżka bosych stóp dla najmłodszych.

A dla zmęczonych i wygłodniałych klientów mamy do dyspozycji Grillbar, a Restauracja pod Platanami zabierze Państwa w kulinarną podróż, o której nigdy nie zapomnicie.


Zapraszamy przedszkola i szkoły podstawowe !!!
Dla grup zorganizowanych- zniżki a dla opiekunów kawa GRATIS!!!!