O nas

WITAJCIE NA STRONIE SALI ZABAW ALELE !

Nasza sala  powstała z myślą o dzieciach, które posiadają niekończące się pokłady energii.

 Aby mogły się wyszaleć zapraszamy do odwiedzin w  naszej sali, gdzie gwarantujemy wyśmienitą zabawę  oraz uśmiech na twarzy Twojego dziecka!!!

Sala przystosowana jest dla dzieci w wieku od 0 – 11 lat jak również dla opiekunów, którzy w trakcie zabawy dzieci mogą spotkać się ze znajomymi, poczytać książki, prasę, skorzystać z internetu WI-FI.

W naszej sali  dzieci mają do dyspozycji:

* ponad 100 m2  konstrukcji zabawowej dla dzieci do lat 11 o łącznej wysokości prawie 5 m, która dzieli się na 3 poziomy, wielki basen z piłeczkami, 4 zjeżdżalnie, tory przeszkód, labirynty, korytarze z przeszkodami, kładki, tor saneczkowy, trampoliny, spider wieżę z zjeżdżalnią,

  * 40 m2 „Kąciku maluszka” dla naszych najmniejszych klientów ( 0-3 lat), w którego skład wchodzi: basenik z piłeczkami, zjeżdżalnia, klocki, bujaki, mini labirynt itd.

 * armatki pneumatyczne

 * interaktywną ściankę Knoocker

 * pokoiki urodzinowe dla chłopców (CARS)  i dziewczynek (My Little Pony)

 * sala na której znajdują się  cymbergaje, bujaki mechaniczne, wbijaki

 * kawiarenka dla rodziców i ich pociech z pyszną kawą, napojami, słodyczami z której doskonale widoczne są bawiące się dzieci.

 *  na całym obiekcie bezpłatny dostęp do Internetu WI-FI


Na naszej Sali Zabaw dzieci mogą bawić się wraz z rodzicami na interaktywnych grach, maszynach czy automatach, to wspaniała rozrywka pozwalająca poznać swoje dziecko i utrzymać z nim wspaniały kontakt.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem